Įvairenybės, Pasaulis, Sportas

Guinness pasaulio rekordai 2013

  Naujajame atnaujintame knygos leidime gausu naujų pasaulio rekordų įskaitant ir  žemiausią jautį, vyriausią pasaulyje gimnastę, sunkiausią moterį sportininkę ir […]

 

Naujajame atnaujintame knygos leidime gausu naujų pasaulio rekordų įskaitant ir  žemiausią jautį, vyriausią pasaulyje gimnastę, sunkiausią moterį sportininkę ir kiti. Kai kuriuos įdomesnius rekordus apžvelgsime čia.

 

Pasaulio didžiausi bicepsai priklauso Mostafa Ismail (Egiptas). Kairės sulenktos rankos apimtis  64,77 cm ir ne sulenktos 62,23 cm, dešinės  sulenktos 63,5 cm, nesulenktos 60,96 cm. Matavimai buvo atlikti Frankline, Masačusetse, JAV, kur yra Mostafa dabar gyvena.

Mostafa Ismail

Didžiausia lėlių barbių kolekcija priklauso Bettina Dorfmann (Vokietija). Ji turi net 15 tūkstančių skirtingų lėlių barbių. Lėles jis renka nuo 1993 metų.

Lėlės

Didžiausias anglių kasyboje naudojamas sunkvežimis matuojant pagal talpą yra Westech T282C.  Jo talpa siekia net 470,4 kubinius metrus. Jis buvo sukurtas ir pagamintas  WESTECH (JAV) Austin Engineering Ltd  kompanijos.

Westech T282C

Sunkiausia moteris sportininkė yra sumo imtynininkė Sharran Alexander (Didžioji Britanija), kuris sveria 203,21 kg.

Sumo imtynininkė Sharran Alexander

Vyriausia gimnastė Johanna Quaas (gimusi Lapkričio 20, 1925, Vokietijoje)  yra 86 metų amžiaus. Ji nuolatinė konkurentė mėgėjų varžybose Landes-Seniorenspiele, Saksonijoje, Vokietija.

Vyriausia gimnastė Johanna Quaas

Aukščiausias gyvenantis šuo yra vardu Dzeusas (Zeus). Jo ūgis yra 111,8 cm ir priklauso Denise Doorlag ir jos šeimai. Taip pat jis šį titulą perėmė iš iki tol buvusio Milžino Džordžo (Giant George) kurio ūgis buvo 110 cm.

Zeus

Žemiausias bulius Archie yra 16 mėnesių amžiaus ir registruotas šiaurinėje Airijoje. Jo ūgis nuo kanopų iki keteros yra 76,2 cm.

Žemiausias bulius

Sunkiausias dviratis pasaulyje kuriuo galima važiuoti sveria 750 kg ir buvo sukonstruotas Wouter van den Bosch (Nyderlandai) ir važinėjama Arncheme, Nyderlanduose.

Sunkiausias dviratis


11 tai skaičius daugiausiai kada vienu metu žongliruotų kamuolių. Šis rekordas priklauso Alex Barron (Didžioji Britanija) jis atliko 23 judesius, kurie padėjo jam žongliruoti 11 kamuoliukų vienu metu.

Alex Barron (UK)

Didžiausią mušamųjų būgnų komplektą sudaro 340 vienetai ir jie priklauso priklauso Dr Mark Temperato (JAV). Dr Mark Temperato yra „Jesus the Soul Solution“  grupės narys. Jis būgnus gabena specialiai tam pritaikytoje priekaboje.

Būgnai

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>