Įvairenybės, Kita, Pasaulis

Liepsnojantis vokietis nubėgo 120 metrų

Vokietis Denis Diusterhiofas pasiekė pasaulio rekordą neįprastoje rungtyje. Jis, virtęs „gyvu fakelu“, įveikė 120 metrų atstumą. Ligšiolinis Gineso rekordas buvo […]

Vokietis Denis Diusterhiofas pasiekė pasaulio rekordą neįprastoje rungtyje. Jis, virtęs „gyvu fakelu“, įveikė 120 metrų atstumą. Ligšiolinis Gineso rekordas buvo 80 metrų.

Rekordo siekęs vyras vilkėjo apsauginį kostiumą, o ant jo – degiame skystyje išmirkytą odinį paltą, kuris liepsnojo. D. Diudterhiofas nenukentėjo ir po pasiekto rekordo neslėpė savo džiaugsmo.

Vokietijoje septintąjį kartą vykusioje Gineso rekordų siekimo dienoje, buvo sulaukta 19 dalyvių. Vienas iš jų Hamburge užrištomis akimis sugavo keturias strėles, kurias iš dešimties metrų iš lanko paleido šaulys. Kitas vyras galva atidarinėjo butelius. Jis butelio kaklelį pridėdavo prie stalo krašto ir kakta trinktelėdavo į kamštį. Taip atkimšęs 24 butelius, Ahmedas Tafzis pasiekė pasaulio rekordą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>