Įvairenybės, Pasaulis

Merginai vietoje plaukų ant kūno auga nagai

Mergina, vardu Shanyna Isom, gyvenanti Memfyje, yra turbūt vienintelė mergina pasaulyje, kuri serga tokia liga. Su paslaptinga liga Shanyna kovoja […]

Mergina, vardu Shanyna Isom, gyvenanti Memfyje, yra turbūt vienintelė mergina pasaulyje, kuri serga tokia liga.

Su paslaptinga liga Shanyna kovoja jau 3 metus. 28 metų merginai ant viso kūno plaukų folikulų auga nagai.

2009 metais patyrė astmos priepuolį. Tai rezultatas, kai jos gydytojai jai paskyrė steroidų. Nuo steroidų jai pasidarė bloga. Per pirmąsias valandas jos visą kūną apėmė iš proto varantis niežėjimas – tai buvo pirmoji alerginė reakcija į vaistus.

Iki tol buvusi sveika mergina, net ir šiandien, negali normaliai vaikščioti ir atlikti kasdienių užduočių. Jauna teisės studentė patyrė šoką, kai ji pamatė, kad įvairiose kūno vietose susidarė ištisi nagų audinio sluoksniai.

2011 metais pradėjo gydytis Baltimorėje. Ten, gydytojai nustatė, kad tuose odos plotuose tikrai auga nagai. Ir šis procesas pradeda apimti visą kūną. Šiuo metu liga kontroliuojama, bet merginai reikia gerti net 17 skirtingų vaistų per dieną.

JAV ekspertai sako, kad merginos organizmas gamina 12 kartų daugiau plaukų folikulų todėl oda pradeda ragėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>