Įvairenybės, Kita, Pasaulis, Verslas

Šlykščiausi dalykai rasti maiste

Ar kada teko ką nors šlykštaus rasti maiste ar kokiame kitame nusipirktame daikte ar produkte? Čia pasidalinsime vienais iš šlykščiausių […]

Ar kada teko ką nors šlykštaus rasti maiste ar kokiame kitame nusipirktame daikte ar produkte? Čia pasidalinsime vienais iš šlykščiausių dalykų kada nors rastų maisto produktuose. Jei Jūs ką radote, mielai kviečiame pasidalinti atradimais komentaruose.

1. Tikra vištos galva rasta „McDonalds Happy Meal“ komplekte.
Tikra vištos galva MCDonalds rinkinyje

Istorija nutiko, kai mama su savo dviem vaikais nuvyko į McDonalds užkasti. Tuo metu užsiskaičiusi į užrašą kitoje gatvės pusėje ji nepažiūrėjo ką valgo. Bevalgant 8 metų sūnus sušuko nevalgyti ir pamatė jog tai kuo tikriausia vištos galva. Vadybininkas pasiūlė jiems jų valgį veltui ir dar dvi savaites nemokamai valgyti jų įstaigoje. Motina iškėlė kaltinimus ir pareikalavo 100 000 dolerių kompensacijos.

 

2. Negyva varlė dietinės PEPSI kolos skardinėje
Varlė pepsi skardinėje

Fred DeNegri kaitinosi saulėje savo galiniame kieme, kai nusprendė atsigaivinti atsidarydamas dietinės Pepsi skardinę, atsigėrė didelį gurkšnį kai kažkas užkimšo skardinę. Tai buvo kažkas storo ir glitaus. Iškvietė maisto inspekciją, kuri atliko tyrimą ir paaiškėjo jog tai galėjo būti varlė arba rupūžė.

 

3. Varlė šaldytose daržovėse
Varlė daržovėse

2010 metais Timas Hoffmanas ir jo žmona surado varlę užšaldytų daržovių maišelyje, kurias jie nusipirko iš vietinės parduotuvės. Marty Hoffman buvo sukrėsta, kai ji atidarė krepšį ir surado varlę. Jie nufotografavo varlę daržovių maišelyje ir pranešė tarnyboms. Po kurio laiko buvo atlikta patikra toje daržovių parduotuvėje.

 

4. Fekalijos leduose
Fekalijos leduose
Šeima apkaltino virėjus Coogee įlankos viešbutį Sidnėjuje, jog rastos fekalijos jų leduose. Po maisto tyrimo buvo patvirtinta, kad užšaldytos fekalijos buvo surastos leduose. Abi pusės buvo apkaltintos bandymu pasipelnyti, kadangi vedėjas pasiūlė 5 000 dolerių sumą už tylėjimą, o tuo tarpu šeima reikalavo 1 milijono kompensacijos.

 

5. Pirštas rastas sušaldytame kreme
Pirštas kreme
Vyras surado dalį nutraukto piršto, kuris buvo sušaldyto kremo inde. Pareigūnai pasakė, kad pirštas priklausė darbuotojui, sužalotam maisto perdirbimo ceche nelaimingo atsitikimo metu. Klientas, Clarence Stowers, sakė, kad jis įsidėjo pirštą į savo burną, manydamas, kad tai buvo karamelės dalis. Stowers pasakė, kad išspjovė objektą ir pamatė jog tai nėra karamelė. Beplaunant objektą vandeniu virtuvėje, pamatė jog tai pirštas ir pradėjo rėkti.

6. Pelė keptoje duonoje
Pelė keptoje duonoje
Stephen Forse, iš Kidlingtono, nusipirko duoną iš parduotuvės Bicester, 2009 m. sausį. Jis buvo sukrėstas suradęs negyvą pelę savo duonos kepale, kai darė sumuštinius jo vaikams. Įmonė kuri kepą duoną buvo nubaustą 16.821,14£ bauda po to, kai tyrimo metu buvo įrodyta jog nėra pakankamai užtikrinamas švarumas.

 

7. Tarakonas traškiame užkandyje
Tarakonas užkandyje
Vyras beveik suvalgė šį tarakoną, surastą GoldenBoy traškaus užkandžio pakete. Tarakoną buvo sudėtinga pastebėti pradžioje, kadangi jis buvo padengtas sezamo sėklomis. Tarakonas buvo aplipęs sezamo sėklomis, kas įrodo kad tarakonas jau buvo užkandyje jį nusiperkant.

 

 

8. Virtuvinė pirštinė keptos duonos kepale
Pirštinė duonoje
Moteris Šiaurės Airijoje atrado dalį orkaitės pirštinės nusipirktoje duonoje – ir ji net nepastebėjo to, kol nepradėjo valgyti. Kepalas buvo nupirktas iš vietinės parduotuvės kaip tik prieš Kalėdas. Gamintojams buvo skirta 750 svarų sterlingų bauda.

 

 

9. Negyva pelė kario padažo indelyje
Pelė kario indelyje
Gaminant maistą ir išpylus padažą į puodą pamatė, jog padažas sukietėjęs. Pradėjus maišyti pasirodė uodega, ūsai ir suprato jog tai graužikas.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>