Mistika, Nepaaiškinami faktai, Pasaulis

Tėvai savo mirusį sūnų 6 metus laikė šaldytuve

Huangling kaimo Kinijoje gyventojas Tian Xueming ir jo žmona Yang Hongying laikė savo mirusį sūnų šaldytuve. Tian pagal profesiją yra […]

Huangling kaimo Kinijoje gyventojas Tian Xueming ir jo žmona Yang Hongying laikė savo mirusį sūnų šaldytuve.

Tian pagal profesiją yra dailidė. 1979 metais po santuokos, Tian gyveno su savo žmona ir kitais šešiais giminaičiais name, kuris buvo padarytas iš purvo. Norėdamas pagerinti gyvenimo sąlygas jis išvyko į miestą ieškotis darbo. Tiano sunkaus darbo ir puikių dailidės įgūdžių dėka jo gyvenimas ženkliai pagerėjo. Jis su savo žmona Yang Hongying 1982 m. susilaukė gražios mergaitės. Po penkių metų gimė ir berniukas.

Tianas nusprendė mesti darbą ir labiau rūpintis savo vaikais. Jis sugrįžo į savo namus kaime ir pradėjo savo mėgstamiausią darbą, būti atsakingu ir mylinčiu tėvu. Jie pasistatė patį gražiausią ir prabangiausią trijų aukštų namą.

Tian Xueming

Tian Xueming

Jis gyveno savo gyvenimą ramiai ir laimingai su savo šeima. Bet kaip sakoma geri laikai nesitęs amžinai. Blogiausias šios šeimos gyvenimo etapas atėjo per greit.

Nelaimės užgriuvo kai jis neteko savo gražiosios dukters. 15 metų amžiaus Yingying pasisiūlė padėti tėvui. Ji išėjo į miestelį nupirkti daržovių, bet sugrįžusi ji atrodė išsekusi ir išblyškusi. Tėvai paklausė ar jai viskas gerai, bet ji liepė jiems nesijaudinti. Bet po valandos ji buvo rasta sukniubusi kieme, ji buvo mirusi.

Gyjant senoms žaizdoms, likimas sudarė šeimai dar vieną smūgį. Praėjus 9 metams po Yinging mirties, jų sūnui Qinyuan buvo diagnozuota paskutinės stadijos leukemija. Qinyuan 2005 metais įstojo į universitetą. 2006 m. kovą tėvai sulaukė žinutės telefonu, jog jų sūnus jau mėnesį laiko kenčia nuo karštinės. Netrukus tėvai ligoninėje jau raudojo dėl savo vienintelio sūnaus netekties. Qinyuan būdamas 18 mirė 2006 metais.

Varginga pora buvo palaužta. Jie negalėjo pakelti to baisaus skausmo dėl prarastos dukros, o dabar ir dėl sūnaus. Tianas nusprendė, jog jis niekada nepalaidos savo sūnaus. Jis nusprendė sūnaus mirtį laikyti paslaptyje, o jo žmona su tuo sutiko. Jie aprengė mirusio sūnaus kūną drabužiais ir patalpino į šaldytuvą. Visa tai paslaptyje jie laikė šešerius metus. Kai pasiilgdavo sūnaus, jie nueidavo iki šaldiklio, pakeldavo dangtį ir kalbėdavosi su juo, lyg jis būtų gyvas. Pora žiniasklaidai sakė žinantys jog daro blogai, bet jie neturi kito pasirinkimo. Tai vienintelis dalykas kuris jiems suteikė jėgų, jie tiesiog negali susitaikyti, jog daugia niekada nebegalės pamatyti jo.

Žvelgdamas į šaldytuvą, Tianas sakė: „Vieną dieną ateis laikas, kai aš ir jo motina nebegalėsime juo rūpintis, tada mes jį tinkamai palaidosime, bet dabar dar ne laikas“.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>