Pasaulis

Tiltas sugriuvo darbų įvertinimo metu

Valstybinė komisija ketvirtadienį turėjo priimti suremontuotą pėsčiųjų tiltą per Pakalnės upę Rusnės saloje, tačiau atliekant stiprumo bandymą jis triukšmingai sugriuvo […]

Valstybinė komisija ketvirtadienį turėjo priimti suremontuotą pėsčiųjų tiltą per Pakalnės upę Rusnės saloje, tačiau atliekant stiprumo bandymą jis triukšmingai sugriuvo ir atsidūrė vandenyje, rašo „Lietuvos rytas”.

Laikinai Rusnės seniūno pareigas einantis Aleksandras Dulskas teigė, kad bandant tiltą ant jo buvo sukrautas apie 5 tonų krovinys.

Tačiau tuo metu trūko vienas apie 50 mm storio lynas, kuris prie žemės paviršiaus buvo surūdijęs. Vadinamasis „beždžionių“ tiltas per Pakalnės upę buvo pastatytas prieš daugelį dešimtmečių, o pastaruoju metu buvo jau avarinės būklės, bet kada ten galėjo atsitikti mirtina nelaimė.

Nuspręsta tiltą suremontuoti ir atnaujinti. Ekspertų manymu, šis tiltas po remonto turėjo atlaikyti net 25 tonų apkrovą, deja, bet ne visi lynai buvo pakeisti naujais. Darbus, kurie kainavo apie 180 tūkst. litų, atliko Šilutės uždaroji akcinė bendrovė „Kavesta“.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>