Įvairenybės, Nepaaiškinami faktai, Pasaulis

Ugniai atsparus vyras

Kann Who yra tikras super žmogus, jis net galo pravardę „Super rankos“ (Superhands). Jis ją gavo dėl savo nepaprasto sugebėjimo […]

Kann Who yra tikras super žmogus, jis net galo pravardę „Super rankos“ (Superhands). Jis ją gavo dėl savo nepaprasto sugebėjimo karštame aliejuje vartyti vištienos ir jautienos gabalėlius, tiesiog savo plikomis rankomis.

Chiang Mai gatvėje 50 metų amžiaus virėjas gali panardinti savo pirštus į iki 250 °C temperatūros įkaitusį aliejų nepatirdamas jokių nudegimų. Šis jo sugebėjimas suteikė jam pasaulinį žinomumą.

Tik pagalvokite kiek iš jūsų galite įkišti rankas bent kelioms sekundėms į verdantį vandenį kuris 100 °C temperatūros? Geriau to net nebandykite.

Žmonėsi iš viso pasaulio vyksta pasižiūrėti į Kann kaip jis su rankomis išima vištienos gabalėlius. Jis su savo žmona keliauja aplink pasaulį ir rodo savo nepaprastą dovaną. Kann net nenutuokia kodėl jis taip sugeba, bet jis jaučiasi laimingas, nes tai jam kiekvieną diena pritraukia vis daugiau ir daugiau naujų klientų.

Istorija kaip jis atrado savo nepaprastą sugebėjimą yra tikrai įdomi. Kann Trichan pirmą kartą suprato  apie jį prie 8 metus, kai jis per nelaimingą atsitikimą buvo aptaškytas kartu aliejumi. Vieną dieną dirbdamas pamatė virš savęs voverę, kuri ėdė mangą. Voverė išmetė  didelį vaisių ir jis įkrito į aliejų, taip aptaškydamas jį ant Kann kūno ir galvos. Su taksi jis grįžo namo ir kitą dieną ruošėsi jau vykti pas gydytojus, bet kai pažiūrėjo į veidrodį, pamatė jog neturi jokių nudegimų. Paraudimai nyko, o oda praktiškai buvo be jokių pažeidimų, todėl jis nusprendė grįžti atgal į darbą, taip sukeldamas kitų gatvės pardavėjų nuostabą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>