Įvairenybės, Kita, Pasaulis, Verslas

Urugvajaus prezidentas 90% savo atlyginimo aukoja labdarai

  Politikai dažnai vaizduojami godūs ir korumpuoti savanaudžiai, kuriems visai nerūpi paprasto mirtingojo gyvenimas. Drąsiai galima teigti, kad Jose Mujica […]

 

Politikai dažnai vaizduojami godūs ir korumpuoti savanaudžiai, kuriems visai nerūpi paprasto mirtingojo gyvenimas. Drąsiai galima teigti, kad Jose Mujica – dabartinis Urugvajaus prezidentas – visiška priešingybė tokioms kalboms.

Jose Mujica aukoja 90% iš savo 12 000 dolerių (30 tūkst. lt) mėnesinio atlyginimo labdarai, kuri padeda skurde gyvenantiems žmonėms ir jaunųjų verslininkų skatinimo fondui. Ilgą gyvenimo laikotarpį prezidentas praleido dirbdamas ūkininku, ir žino ką reiškia gyvenimas žemiau skurdo ribos – todėl stengiasi daryti ką gali, kad padėtų panašiems žmonėms.

Urugvajus zemelapis

Urugvajus

Urugvajaus prezidentas ne tik aukoja savo atlyginimą paramai skurstantiems, bet ir vairuoja itin seną Volkswagen Beetle. Jose Mujica dažnai vadinamas vargingiausiu pasaulio prezidentu.

 

Galbūt jis ir skurdžiausias, bet tuo pačiu ir turtingiausias prezidentas. :)

 

Urugvajus zemelapis

Volkswagen Beetle vw

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>