Verslas

Vietoj televizoriaus – ginklas

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Vašingtono policija tiria, kaip tinklapyje „Amazon“ televizorių užsisakęs vyras vietoj jo gavo pusiau automatinį kovinį ginklą, […]

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Vašingtono policija tiria, kaip tinklapyje „Amazon“ televizorių užsisakęs vyras vietoj jo gavo pusiau automatinį kovinį ginklą, pranešė AFP.

Pasiuntinių tarnyba JAV sostinėje gyvenančiam Setui Horvicui į namus pristatė siuntinį, kuriame buvo karinis ginklas „Sig Sauer SIG716″. Vyras apie siuntinį iš karto pranešė policijai. Iš pradžių jie buvo šiek tiek sutrikę, nes niekuomet nematė nieko panašaus. Pareigūnai teigė, jog ginklą paims, nes jį laikyti namuose draudžiama, o ir draudžiama gabenti automobiliu, todėl negalima ir grąžinti siuntėjui.

Nors ant dėžės buvo užrašytas S. Horvico adresas, bet dėžėje buvusioje sąskaitoje, nurodyta, jog ginklas turi būti pristatytas į ginklų parduotuvę Pensilvanijos valstijoje. Matomai buvo supainiotas gavėjo adresas.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>