Chemija, Mokslas, Verslas

Vokietijos įmonė sukūrė maistinius purškiamus dažus

Dabar galite nudažyti savo maistą ir suteikti jiems stebinamą išvaizdą su valgomųjų dažų purkštuvu. Vokietijos maisto bendrovė „The Deli Garage“ […]

Dabar galite nudažyti savo maistą ir suteikti jiems stebinamą išvaizdą su valgomųjų dažų purkštuvu. Vokietijos maisto bendrovė „The Deli Garage“ sukūrė pirmąjį pasaulyje maistinių dažų purkštuvą kuriuo galima nuspalvoti maistą jums patinkančia spalva. Dažai neturi jokio skonio, todėl tinka visiems maisto produktams.

Nudažytas pyragas

Parduodami dažai būna 4 spalvų: auksiniai, sidabriniai, mėlyni ir raudoni. Vienas dažų buteliukas kainuoja 24,80 EUR (85,63 Lt) be pašto išlaidų.

Nudažytos mėlynės

Ir pagaliau dabar viskas ką Jūsų matote lėkštėje gali atrodyti taip kaip garaže: blizgūs, nulakuoti objektai, Jūsų akys negalės jais atsigėrėti.

Projektų vadovas Kaya-Line Knust pasakė:

Aš dievinu tai, kai ne tik automobiliai kuriuos mes turime gali turėti metalo atspalvį, bet ir mūsų pomidorai.Tai puiku, kai lėkštėje matote ne paprastą, o paauksuotą kepsnį!

Nudažytos dešrelėsNudažyti pomidorai

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>