Kita, Žmogus

Ko gero nešvariausias žmogus pasaulyje ir įdomūs faktai apie jį

Niekam nenuostabu, jog pasaulyje yra daug skurdo, daug nešvaros, daug šlykščių dalykų ir be abejo daug šlykščių ir  nešvarių žmonių. […]

Niekam nenuostabu, jog pasaulyje yra daug skurdo, daug nešvaros, daug šlykščių dalykų ir be abejo daug šlykščių ir  nešvarių žmonių. Šią savybę vargiai įmanoma išmatuoti ir nustatyti, pas ką pasaulyje ji išsivešėjusi labiausiai, tačiau kad suprastumėte, kas yra tikrai labai nešvarus žmogus, siūlome susipažinti su Amou Haji, kuris yra jeigu ne pats, tai tikrai ko gero vienas iš pačių nešvariausių žmonių apie kokius tik esate girdėję arba ne .  Nors tikroji šio murziaus gyvenančio Irane tiksli gimimo data nėra žinoma, tačiau manoma, kad jis yra gimęs 1933-1934m. ir iki pat šių dienų (2019m) yra gyvas ir sveikas, nepaisant savo štai tokio keisto gyvenimo būdo.  Net jei jums gali pasidaryti tikrai bloga, tačiau pateikime įdomiausius faktus iš šio murziaus gyvenimo, kuriuos surinko šiuo unikaliu asmeniu besidomintys mokslininkai.

1.Jis nesiprausė jau 60 metų!
Pats Amou Hajis yra įsitikinęs, kad būtent švara, o ne nešvara pritraukia ligas, todėl jis teigia, kad nustojo visiškai praustis maždaug 1953-iais metais. Murzius džiaugiasi puikia savo sveikata, teigia, kad niekuo rimtesniu gyvenime nėra sirgęs. Taip pat džiaugiasi, jog taip sutaupo daug vandens, kurio jam trūksta.

2. Amou Hajis turėjo siaubingą vaikystę
Amou Hajis teigia, kad savo jaunystėje patyrė „emocinių nesėkmių“, kurios galų gale taip pat galėjo paskatinti jį priimti sprendimą elgtis taip, kaip jis elgiasi dabar. Tačiau jis nenurodė kokios emocinės problemos jį sutrikdė. Bet spėjama, kad motyvuoti jį pasirinkti tokį gyvenimo būdą paskatino visiškai priešinga aplinka nei jis dabar gyvena.

3. Jis valgo pašvinkusias dygliakiaules ir negyvus gyvūnus
Haji teigia, kad siekdamas išlaikyti savo gyvenimą kuo purvinesniu, jis minta negyvais ir pašvinkusiais gyvūnais, o vienas mėgstamiausių jo skanėstų yra  dygliakiaulės, ypatingai pašvinkusios.

4. Jis gyvena kapavietės oloje arba purvinoje pašiūrėje
Nors tai ir gali nuskambėti ne itin komfortabiliai, Hajis gyvena skylėje izoliuotoje nuo Irano Dejgah kaimo dalies. Kaimas yra pietinėje Irano dalyje. Nepaisant to ši ola iš dalies apsaugo jį nuo prasto oro salygų, tačiau nors jis skylę oloje vadina savo namais, kartais mėgsta savo apartamentus iškeisti į prišvinkusią ir netoliese suręsta plytų pašiūrę. Pats Haji teigia, kad renkasi tą vietą kuri tuo metu yra purvinesnė.

5. Plaukų nekerpa, bet degina
Haji turi plaukus, bet jiems kirpti tikrai nenaudoja žirklių ar kitų įrankių. Vietoje standartinių plaukų priežiūros priemonių Haji plaukus nusidegina naudodamas tiesiog ugnį. Nesunku įsivaizduoti koks yra deginamų plaukų kvapas, bet, kaip pats  Haji teigia, jis šį kvapą labai mėgsta ir juo mėgaujasi.

6. Rūko gyvūnų išmatas
Nors jis ir įpratęs vienu metu rūkyti penkias cigaretes, Hajis taip pat rūko gyvūnų išmatas. Atrodo, kad šis vyras yra nešvarus tiek išorėje, tiek viduje. Nors jo gyvenimo būdas gali atrodyti ekscentriškas, jis jaučiasi labai laimingas pasirinkęs tokį gyvenimo būdą ir tikriausiai toliau tai darys iki pat mirties.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>