Įvairenybės, Kita, Mokslas, Pasaulis

Namo 3D iliuzija Londone

Atrodo, jog gravitacijos jėga aplenkė šį namą, kuris randasi Dalstone, rytų Londone. Žmonės gali sėkmingai kopti namo siena, atsisėsti ant […]

Atrodo, jog gravitacijos jėga aplenkė šį namą, kuris randasi Dalstone, rytų Londone. Žmonės gali sėkmingai kopti namo siena, atsisėsti ant palangės, nors tai tik iliuzija.

Bet čia vyksta kažkas įdomiau – „namas“ yra speciali instaliacija-iliuzija, kuri sukuria šią iliuziją bei yra sukurta menininko Leandro Erlich iš Argentinos.

Praeiviai gali kopti detaliu namo fasadu, kuris yra padarytas ant žemės, o jų atspindžiai yra sugaunami milžinišku pakreiptu veidrodžiu. Visa tai sukuria iliuziją, kurios metu atrodo, jog žmonės kokia sienomis.

Menininkas taip pat yra pasižymėjęs ir anksčiau. 2008 metais jis sukūrė darbą, pavadintą „Plaukimo baseinas“ kur dalyviams atrodė, jog jie stovi po vandeniu sausame baseine.

Kviečiame detaliau susipažinti su instaliacija peržiūrėjus žemiau pateiktą vaizdo įrašą:

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>