Mistika, Nepaaiškinami faktai

Keliautojas iš ateities per 2 savaites iš 800 dolerių uždirbo 350 mln.

Jums skaitytojai pateikiame gana seną istorija apie keliautoją iš ateities. Galbūt kai kas esate jau ją girdėję, o kai kurie […]

Jums skaitytojai pateikiame gana seną istorija apie keliautoją iš ateities. Galbūt kai kas esate jau ją girdėję, o kai kurie ne, bet manome ši istorija patiks visiems. Dauguma teigia, jog ši istorija yra išgalvota, nes pateikiamas tik vienas šios istorijos šaltinis, bet niekas nežino, o gal taip buvo iš tiesų?

2003 metų sausio 28 dieną vyrą, vardu Andrew Carlssin, suėmė FTB įtarus, jog jis pasinaudojo slapta informacija. Savo portfelį akcijų biržose jis padidino nuo 800 iki 350 milijonų dolerių vos per dvi savaites. Pinigus jis investavo į 126 rizikingus akcijų paketus ir absoliučiai visos investicijos buvo sėkmingos!
Apklausos metu 44-erių vyras teigė, jog atkeliavo iš 2256 metų. Jis sakė, kad yra keliautojas laiku. Andrew pripažino, jog atkeliavo iš 2256 metų, kuomet akcijų rinkos nepastovumai yra tokie paplitę, kad visi žino akcijų rinkos istoriją ir gali puikiai ja pasinaudoti. Kad įrodytų, jog nemeluoja ir atvyko iš ateities, jis pateikė datą, kada JAV įsiverš į Iraką bei pasiūlė suteikti informacijos apie tai, kur slepiasi Osama bin Ladenas ir kaip išgydyti AIDS. Už tai jis prašė jį paleisti ir leisti jam grįžti į laiko mašiną, tačiau atsisakė pasakyti, kur yra jo laiko mašina, kadangi ji gali patekti į blogų žmonių rankas. Žinoma, Carlssinu niekas nepatikėjo, tačiau niekas negalėjo atsekti jo kilmės ar kitokių „pėdsakų“ iki 2002 metų gruodžio mėnesio.
Nuo to laiko apie Carlssiną daugiau niekas negirdėjo, jokia žiniasklaidos agentūra jo nebeminėjo, o FTB teigia, jog tokio asmens niekada nebuvo sulaikę. Jo advokatas teigia, jog susitarė susitikti su juo teismo posėdyje 2003 metų vasario 25 dieną, tačiau jis nepasirodė.

2003 metų balandžio 29 dieną Weekly World News (laikraštis, kuris išspausdino originaliąją istoriją), išspausdino straipsnį, kuriame teigė, jog jiems pavyko susisiekti su Carlssinu. Šis sakė, jog yra Toronte, o kovo mėnesį FTB jį paleido, nes nežinomas asmuo pateikė 1 milijono dolerių užstatą.

Dauguma abejoja šia Weekly World News paskelbta istorija, kadangi šis laikraštis dažnai spausdina keistas ir nepatikimas istorijas. Tačiau iki šios dienos nebuvo patvirtinta, kad tai yra melas. FTB teigia, jog ši istorija yra paprasčiausias anekdotas.

Įdomu tai, jog internete gana sunku surasti Andrew Carlssino nuotrauką. Paieškojus, galima rasti laikraščio iškarpos nuotrauką, matomą aukščiau. Kitoje nuotraukoje Carlssinas matomas lydimas FTB agentų, tačiau čia jis matomas tik iš užpakalio. Visi teigiantys, jog ši istorija yra netikra, nepateikia įrodymų.

Nežiūrint bulvarinės visos istorijos kilmės (ir fakto, kad ji buvo paskelbta tik vieninteliame šaltinyje), ją greitai pasigavo įvairiausi žurnalai ir laikraščiai, pažodžiui perspausdinę kaip „tikras“ naujienas. FTB ir SEC atstovams tai sukėlė ir nuostabą, ir savotišką siaubą – juos užplūdo srautas žurnalistinių užklausų, kuriomis buvo siekiama bent trupinėlio visos fikcijos patvirtinimo. „Ši istorija yra gryna fantazija. Joje iš viso nėra nei trupučio tiesos, – teigė SEC atstovas spaudai. – Tai lygiai tokios pat rūšies istorija, kaip kad istorija apie Marse rastą Elvio Preslio šventovę“.

Keliautojas iš ateities

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>