Mistika, Nepaaiškinami faktai

Moteris, kuri mirė įstrigusi lovoje

Gayle Laverne Grinds, mirė būdama 40 metų savo lovoje, po to kai chirurgams po šešių valandų įnirtingų bandymų atskirti atskirti […]

Gayle Laverne Grinds, mirė būdama 40 metų savo lovoje, po to kai chirurgams po šešių valandų įnirtingų bandymų atskirti atskirti jos nuo lovos. Jos namuose buvo didžiulė netvarka. Anot darbuotojų, taip nutiko nes Grinds tapo per didele, kad atsikeltų ir naudotųsi vonios kambariu. Gelbėtojus iškvietė jos brolis su mergina, kurie minėjo, jog ji sirgo emfizema ir turėjo kvėpavimo problemų.

Hermanas Tomas, kuris gyveno su ja, tyrėjams teigė, kad jis padarė viską, jog pasirūpintų 147 cm  ūgio Grinds. Jis dėjo visas pastangas, jog ją atkeltų iš sofos, bet viskas buvo veltui. Jam nėra pateikti jokie kaltinimai, bet tyrėjai įžvelgia aplaidumo požymius. Visur ant žemės buvo išsibarsčiusios šiukšlės, o sienos buvo nutepliotos išmatomis. Paveikslai nukritę nuo sienų, o baldai išvartyti.

Darbuotojai, kurie atvyko į namus turėjo vilkėti specialią aprangą. Jie iš pradžių įleido gryno oro į namus, jog sumažintų smarvę, kuri buvo nepakenčiama. Grinds pašalinimas nuo sofos virto milžinišku išbandymu, nes jos kūnas ir sofa tapo vientisu dariniu, kai buvo praleista tiek metų ant sofos nejudant. Todėl buvo pasirinktas chirurginis atskyrimas nuo sofos.

Po kelių nesėkmingų mėginimų padaryti neštuvus, jog būtų galima išnešti lovoje įstrigusią Grinds, buvo nutarta pašalinti namo stumdomas stiklines duris ir išnešti pro ten. Nugabenimas į ligoninę taip pat buvo didžiulis išbandymas, kadangi ji netilpo į greitosios pagalbos automobilį, tad buvo įkelta į priekabą, kuri buvo pritvirtinta prie vilkiko.

Ji mirė Martino memorialinėje ligoninėje būdama vis dar savo lovoje. Grinds svėrė 218 kilogramų, o tai yra tikrai nemenkas svoris. Jos kaimynai matė Tomą ir vaikus lakstančius aplink namą, bet niekad neįtarė, jog ji ten buvo.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>