Kita

Moteris su trimis krūtimis

Amerikietė Jasmine Tridevil išleido 20 tūkst. JAV dolerių tam, kad įgyvendintų savo svajonę: plastikos chirurgai jai sukūrė trečią krūtį, rašo […]

Amerikietė Jasmine Tridevil išleido 20 tūkst. JAV dolerių tam, kad įgyvendintų savo svajonę: plastikos chirurgai jai sukūrė trečią krūtį, rašo Cosmopolitan.com.
Jasmine Tridevil

21-erių J.Tridevil tikino, kad rasti plastikos chirurgą, kuris ryžtųsi tokiai avantiūrai, buvo labai sudėtinga, mat toks jos įgeidis daugeliui atrodė nenormalus. Mergina susisiekė su daugiau nei 50 gydytojų, ir tik vienas iš jų sutiko ją operuoti.

Tarp dviejų J.Tridevil krūtų buvo įsiūta silikono pagalvėlė. Kadangi chirurgas negalėjo sukurti jai spenelio, mergina šį paprasčiausiai išsitatuiravo.

J.Tridevil svajoja kurti realybės šou apie save, kurį rodytų MTV. Trečioji krūtis jai galėtų padėti siekti tikslo – tokios nuomonės laikosi J.Tridevil. Tačiau tai dar ne visos priežastys, kodėl ji ryžosi tokiai operacijai.

„Man to reikėjo, nes noriu atrodyti nepatraukli vyrams. Nebenoriu vaikščioti į pasimatymus. Dauguma vaikinų galvos, kad tai šlykštu. Bet pati vis dar galiu jaustis graži – ypač jei esu pasidažiusi ir vilkiu gražius drabužius“, – sakė ji.

www.15min.lt

Panašūs straipsniai

1 komentaras

  1. Edma

    Na tykrai reiktu pasigyditi jai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>