Kita, Technologijos

Nuostabus fotofilmas iš Tarptautinės kosminės stoties

Daug įvairių ir nuostabių vaizdo įrašų sukuriama su mūsų planetos nuotraukomis iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS), bet ne tokie kaip […]

Daug įvairių ir nuostabių vaizdo įrašų sukuriama su mūsų planetos nuotraukomis iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS), bet ne tokie kaip šis vaizdo įrašas kurį Jums norime parodyti.

„Čia mūsų planeta“ foto filmas buvo sukurtas Tomislav Safundžic panaudojant nuotraukas ir vaizdo įrašus uriuos jis užfiksavo NASA kosmoso centre. Tomislavas yra fotografavimo entuziastas  iš Kroatijos. Jis sumontavo nuotraukas ir vaizdo įrašus į nuostabų foto filmą, kuris parodo žemės vaizdą iš Tarptautinės kosmoso stoties. Taip pat vaizdo įraše matomas nuostabus žemės vaizdas, žvaigždės, pašvaistės, audros, nakties šviesos ir Tarptautinės kosminės stoties fragmentai.

Tarptautinė kosminė stotis aplink žemę skrieja maždaug 350 km aukštyje, jos vidutinis greitis 27743,8 km/h ir per parą žemę apskrieja vidutiniškai 16 kartų.

TKS jau aplankė 8 kosmoso turistai. Kiekvienas jų už skrydžius sumokėjo po maždaug 25 milijonus JAV dolerių.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>