Internetas, Įvairenybės, Pasaulis, Verslas

14 mėnesių amžiaus mergaitė tėvo telefonu iš „eBay“ aukciono nupirko automobilį

Ši kurioziška situacija Jungtinėse Amerikos Valstijose – eilinis priminimas, kad kai kuriuos daiktus reikėtų saugoti atokiau nuo mažų vaikų. Paulas […]

Ši kurioziška situacija Jungtinėse Amerikos Valstijose – eilinis priminimas, kad kai kuriuos daiktus reikėtų saugoti atokiau nuo mažų vaikų.

Paulas Stoute‘as vieną dieną nustebo, elektroniniu paštu gavęs laišką, kad jis laimėjo „eBay“ aukcione – 1962-ųjų „Austin Healey Sprite“ priklauso jam.

„Maniau, kad tai buvo vienas iš tų laiškų, kuriuose sukčiai siekia ką nors apmulkinti ar išpešti jiems naudingos informacijos“, – „ABC News“ šaltiniui atskleidė 14 mėnesių amžiaus dukros tėvas.

Supanikavęs vyras akimirksniu susisiekė su automobilio savininku ir paaiškinęs situaciją prašėsi galintis atsisakyti automobilio su sąlyga, jeigu jį už žemesnę pastatytą kainą įsigytų kitas aukciono dalyvis.

Visgi, net ir automobilio savininkui sutikus su tokia sąlyga, apžiūrėjęs klasikinį britišką automobilį Paulas Stoute‘as nusprendė jį pasilikti. Tėvo teigimu, tai bus puiki dovana 16-ajam jo dukros gimtadieniui, tačiau iki tol į automobilį teks įdėti pakankamai daug darbo – mat, vos už 225 JAV dolerius (apie 600 Lt) nupirkta mašina yra tik startinėje projekto stadijoje.

 

www.15min.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>