Įvairenybės, Pasaulis, Verslas

Kinijoje nauji taupymo būdai

Statybos inžinieriai nuolat stebina nuostabiais inžinerijos projektais. Vienas iš pagrindinių veiksnių, kurį reikia apsvarstyti, yra ekonominis atsiperkamumas konkretaus projekto. Kaip […]

Statybos inžinieriai nuolat stebina nuostabiais inžinerijos projektais. Vienas iš pagrindinių veiksnių, kurį reikia apsvarstyti, yra ekonominis atsiperkamumas konkretaus projekto. Kaip sutaupyti medžiagų ir kaip jas naudoti protingai, yra labai svarbu. Tačiau niekas nesitikėjo, ką galima pamatyti Kinijoje.

Kinijoje, naujas butų kompleksas buvo pastatytas Čingdao mieste ir yra minimas žiniasklaidoje šiomis dienomis dėl savo savitumo. Kodėl? Kadangi siekiant sumažinti išlaidas buvo atsisakyta langų ir jie tiesiog panaudojant meną buvo nupiešti išorėje.

Žiūrint iš toli galima patikėti ir langai atrodo gana pakankamai tikroviški. Tačiau, jei jūs stovite pakankamai arti, lengvai galima pasakyti, kad langai buvo nupiešti. Kinijos ekonomikos lygis kyla, tuo pačiu brangsta ir pragyvenimas. Vyriausybė turėjo imtis veiksmų ir ji nusprendė statyti naujus gyvenamuosius kompleksus, siekiant suteikti namus savo piliečiams. Tai vienas iš veiksmų kurių ėmėsi valdžia dėl vykstančios urbanizacijos. Yra didelė paklausa pigiems būstams mieste ir šie konkretūs butai buvo statomi siekiant patenkinti šį poreikį. Tačiau langų teko atsisakyti, siekiant sutaupyti šiek tiek daugiau pinigų.

Nors tai yra savotiška idėja, bet tikimės ji pasiteisins ir atsiras žmonių kurie sutiks atsisakyti saulės šviesos ir gaivaus oro. O kaip reikia gyventi be langų ir pastoviai matyti tik sienas? Gal tinka posakis, gyvenu tarpt keturių sienų. Pasidalinkite komentaruose apie savo nuomonę.

Taip pat vaizdo įrašas:

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>