Įvairenybės, Kita, Medicina, Mokslas, Pasaulis

Skirtingų odos spalvų seserys dvynės

Aštuoniolikametės Lusy ir Maria skirtingos kaip diena ir naktis. Lucy baltos odos spalvos, ryškių ugninių plauku ir mėlynų akių, o […]

Aštuoniolikametės Lusy ir Maria skirtingos kaip diena ir naktis. Lucy baltos odos spalvos, ryškių ugninių plauku ir mėlynų akių, o Maria tamsaus gymio rudų akių ir turi vešlias garbanas.

Seserys dvynėsTurbūt jei sutiktume šias dvi merginas gatvėje pagalvotume, jog jos yra tik labai geros draugės, tačiau suklystume, kadangi nors ir sunku tuo patikėti tačiau šios dvi merginos yra seserys ir ne bet kokios, o dvynės.

„Žmonės netiki, kad mes dvynės, nes aš esu baltos odos, o sesuo Maria – tamsaus gymio. Vienodai apsirengusios nė neatrodome, kaip seserys. Kartais Norėdamos įtikinti, aplinkinius žmones, kad esame dvynės net turime parodyti savo gimimo liudijimus“, – pasakojo Lucy.

Moksliškai šią gamtos išdaigą paaiškinti nesunku: neidentiški (dizigotiniai) dvyniai išsivysto, kai vienu metu du subrendusius kiaušinėlius (kiaušialąstes) apvaisina du spermatozoidai ir susiformuoja dvi zigotos. Jie gali būti skirtingos lyties ir panašūs vienas į kitą ne daugiau, nei įprasti broliai ar seserys.

Lucy ir Marios mama Donna yra pusiau jamaikietė, o tėtis Vince‘as– baltaodis. Dėl šių priežasčių manoma todėl dvynės ir yra tokios skirtingos

Tačiau atvejis, kuomet dvyniai yra skirtingų odos spalvų toks retas, jog nėra jokios statistikos, kuria galima būtų patikrinti tokią tikimybę.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>