Gamta, Gyvūnai, Įvairenybės, Kita, Pasaulis, Verslas

Galerija Dubajus – neįtikėti faktai apie jį

Dubajus žinomas dėl galimybės prabangiai apsipirkti ir išskirtinai modernaus gyvenimo būdo. Dubajus – turistų rojus, o Burdž Chalifa rėžiantis dangų […]

Dubajus žinomas dėl galimybės prabangiai apsipirkti ir išskirtinai modernaus gyvenimo būdo. Dubajus – turistų rojus, o Burdž Chalifa rėžiantis dangų savo didinga panorama. Miestas turi ne tik aukščiausią pasaulio pastatą, bet taip pat ir didžiausią gėlių sodą ir didžiausią pasaulyje akvariumą. Manote tai nuostabu? Palaukite ir pateiksime daugiau neįprastų faktų apie Dubajų, kurie jus nustebins.

Kultūrų skirtumas Dubajuje

Kultūrų skirtumas Dubajuje

1. Vietiniai gyventojai sudaro tik 20% visų gyventojų.

Dėl to kalta didėjanti imigracija, kuri mažina vietinių Emyratų populiaciją. Tai verčia vietinius gyventojus pasijausti nejaukiai savo gimtojoje žemėje. Dubajus tampa kraštu kuris jungia daugybę pasaulio kultūrų vienoje vietoje. Ir visa tai vyksta labai skrandžiai – Dubajuje yra ypatingai mažas nusikaltimų skaičius, smurtinių nusikaltimų beveik nėra, o tai parodo jog visuomenė gyvena taikiai.

 

 

2. Dubajus 1991 metais tik 1 vienas dangoraižis, dabar virš 400.

Dubajus 1991 m. ir dabar

Dubajus 1991 m. ir dabar

Šiandien Sheikh Zayed kelias, kuriame įsikūręs Pasaulio prekybos centras, buvo transformuotas į Dangoraižių alėją, su abiejuose pusėse apstatytais didingais pastatais, kur taip pat stovi ir aukščiausias pasaulyje pastatas -  Burdž Chalifa.

3. Dubajuje prarasti = gauti.

Svorio mažinimo akcija Dubajuje

Svorio mažinimo akcija Dubajuje

Gyventojams vietinė valdžia moka už tai jog jie numetama svorio. Valdžia norėdama paskatinti gyventojus numesti svorio sukūrė programą, kurioje Dubajaus valdžia apdovanoja gyventojus 2 g. aukso už kiekvieną numestą kilogramą. Taip pat tai galioja ir vaikams. Vaikai nuo 2 iki 14 metų amžiaus gauna 2 g. aukso už kiekvieną prarastą kilogramą. 2013 metų programoje kurioje buvo galima dalyvauti tik suaugusiems buvo išmokėta aukso už 762 tūkstančius JAV dolerių.

Picos magnetukas

4. Pica į namus – magnetuko paspaudimu.

Staiga užsimanėte picos, bet esate per daug tingus ieškoti picerijos numerio ar užsisakyti internetu? Panašu, jog „Red Tomato Pizza“ Dubajuje rado paprastą problemos sprendimą – šaldytuvo magnetuką. Šis magnetukas yra picos formos turi tiesioginį susisiekimą su picerija – tereikia paskausti magnetuką ir belaidžio ryšio pagalba užsakymas bus perduotas picerijai.

Puslapiai: 1 2 3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>