Gamta, Gyvūnai, Įvairenybės, Kita, Pasaulis, Verslas

Galerija Dubajus – neįtikėti faktai apie jį

5. Įspūdingas pramogų kompleksas. Dubajaus žemė (Dubailand – ang.) – taip bus pavadintas pramogų kompleksas. Manoma, jog statybos kainuos apie […]

5. Įspūdingas pramogų kompleksas.

Dubajaus žemė (Dubailand – ang.) – taip bus pavadintas pramogų kompleksas. Manoma, jog statybos kainuos apie 64,3 milijardo JAV dolerių. Dubajus mėgsta stebinti.

Dubajaus žėmė

Dubajaus žemė

6. Dubajaus policija eksploatuoja Lamborghini, Ferrari, Bentley ir panašius automobilius.

Dubajaus policijos automobiliai

Dubajaus policijos automobiliai

Dubajaus policija važinėja naujausiais ir galingais automobiliais, kad galėtų pasivyti greitį viršijančius automobilius. Tam yra pasitelkiami tokių formų automobiliai kaip: Lamborghini, Ferrari, Bentley ir kiti. Taip pat taip siekiama sumažinti ir kitų nusižengimų skaičių, taip pat automobiliai pritraukia turistų dėmesį ir taip suartina policijos pareigūnus su paprastais žmonėmis, nes jie nori apžiūrėti bei nusifotografuoti su jais.

Dubajaus automobilių numeriai

Dubajaus automobilių numeriai

7. Automobilių numeriai – prestižo ir statuso simbolis.

Automobilių numeriai Dubajuje, kaip jau minėta yra prestižo ir statuso simbolis, kurių jau parduota už 14 mln. dolerių. Su vienu skaičiumi yra labiausiai mėgstami, su dviem mažiau ir t.t. Mums numeriai nėra labai reikšmingi ir negaištame laiko dėl jų, bet Dubajuje tai simbolizuoja statusą, o tai pasireiškia įvairiais automobilių numeriais. Kuo didesnis skaičius – tuo pigesni numeriai.

8. Aukso bankomatai.

Aukso bankomatai

Aukso bankomatai

Taip! Dubajus turi bankomatus kurie išduoda auksą. Bankomatai išduoda auksą gabalėliais, monetomis ir įvairiais papuošalais. Viskas ko pirkėjui reikia tai – pasirinkti ko jis nori ir išsirinkti patogiausią mokėjimo būdą, grynais ar kortele. Aparatą galima rasti Dubajaus prekybos centre. Jis tapo labai populiarus, o tai lėmė jog bankomatą reikia papildyti du kartus per savaitę.

Puslapiai: 1 2 3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>