Gamta, Gyvūnai, Kita

Pasiplaukiojimas su mirtimi – anakonda

53 metų gyvačių entuziastas ir naras profesionalas Frankas Banfi, nuvyko į „Mato Grosso do Sul“ regioną Pietų Amerikoje  iš arti […]

53 metų gyvačių entuziastas ir naras profesionalas Frankas Banfi, nuvyko į „Mato Grosso do Sul“ regioną Pietų Amerikoje  iš arti pamatyti ir nufotografuoti šį milžinišką žvėrį – Anakondą.

Šis drąsus žmogus, ginkluotas tik su fotoaparatu, 10 dienų stebėjo anakondas jų natūralioje gyvenimo aplinkoje. Per savo kelionę jis sutiko 6 moteriškos lygties anakondas ir priplaukęs prie jų padarė nuotraukas.

Šis regionas, kuris yra į Pietų Amerikos širdyje yra žinomas dėl savo gamtos grožio ir žalumos. Pavadinimas „Mato Grosso do Sul“ reiškia „tankus pietų miškas“.

Anakondos susisuka ir tyliai laukia grobio. Pamačiusios auką nedelsiant ją puola, dažniausiai tai būna vandens paukščiai, smulkūs žvėreliai, kartais vėžliai, jauni kaimanai, kiaulės, šunys, vištos, antys.

Frankas yra dviejų vaikų tėvas ir jam pavyko užfiksuoti milžinišką anakondą gulinčią ant upės kranto. Fotografui pasisekė, kadangi didžiulis padaras buvo prieš tai surijęs graužiką ir fotografas jo nedomino. Fotografas labiausiai bijojo, jog jis nebuvo panašus į anakondą, bet vėliau suprato, jog nieko nenutiks jei elgsis tinkamai su gyvūnu. Naras iki šiol niekad nebuvo priėjęs taip arti jokios kitos gyvatės. Jis dar pasakė, jog didžiulė anakonda yra mažiau pavojinga ir baisi už mažą nuodingą gyvatę, kadangi ją lengviau pamatyti ir stebėti jos veiksmus.

Galite pasigėrėti fotografo darytomis nuotraukomis:

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>