Istorija ir archeologija, Įvairenybės, Mistika, Nepaaiškinami faktai, Pasaulis

Rasta 500 metų sušaldyta mergina. N-18

Dėmesio. Nuotraukos žemiau gali šokiruoti. Šiose nuotraukose yra ne mergaitė gydoma daktarų, o mumija. Ši mumija yra 15 metų amžiaus […]

Dėmesio. Nuotraukos žemiau gali šokiruoti.

Šiose nuotraukose yra ne mergaitė gydoma daktarų, o mumija. Ši mumija yra 15 metų amžiaus merginos kuri mirusi jau 500 metų. Kūnas buvo rastas 1999 metais Argentine-Peruvian ekspedicijos metu, kalno viršūnėje.

Mergina buvo pavadinta “La doncella” (skaistuolė).

Pasak Inkų civilizacijos užrašų, mergina buvo išrinkta gyventi su dievais. Tačiau iš tikrųjų ji buvo paaukota inkų dievams.

Inkų civilizacija egzistavo Pietų Amerikoje nuo 1437 m. iki 1572 m.

Ši mumija kol kas yra  geriausiai išsilaikiusi pasaulyje. Mokslininkai sako, kad jos organai atrodo lyg mergina būtų mirusi prieš porą savaičių. Veidas ir oda išlikę beveik tokie pat, kaip ir buvo, širdyje ir plaučiuose vis dar išsilaikęs kraujas. Mergelę nuo ardančio laiko poveikio apsaugojo šaltis ir sausas oras. Prieš aukojant vaikus, inkai juos maitindavo kukurūzais ir gyvūnų proteinais.

Panašu, kad prieš mirtį mergaitė buvo apsvaiginta ir palikta mirti kalnuose. Inkų kunigai nuvesdavo aukas į aukštus kalnus prieš aukojimą. Kadangi kelionės buvo itin ilgos ir reikalaujančios nepriekaištingos fizinės būklės, ypač jauniems vaikams, jiems duodavo kokaino lapų palengvinti kvėpavimą, kad viršūnę pasiektų gyvi.

Pasiekus aukojimo vietą, vaikams duodavo svaiginančio gėrimo, kad būtų sumažintas skausmas, baimė ir priešinimasis, tada nužudydavo juos arba pasmaugiant, arba milžinišku smūgiu į galvą, arba paliekant sušalti atvirame šaltyje.

mumija mumija mumija mumija

 

Panašūs straipsniai

1 komentaras

  1. Milena

    Nepilnas straipsnis.
    Kartu su ja dar rado du mažesnius berniukus. Jie taip pat buvo paaukoti ir labai gerai išsilaikę. Laidoje rodė visą atpasakojimą apie jų trumpą gyvenimą, kaip juos mama vedė į tuos į kalnus apie kelis šimtus km, ką jie valgė ir kad berniukams tai buvo kaip žaidimas, o ši būdama paauglė jau žinojo kad eina numirti ir labai sielvartavo, nes mokslininkai rado pas ją žilų plaukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>