Fizika, Mistika, Mokslas, Nepaaiškinami faktai

Nikola Tesla – mažiau žinomi faktai

Nikola Tesla – tai žmogus, kuris iš esmės sukūrė dvidešimtąjį amžių. Jo dėka šiandieną turime elektros energiją, ko dėka išsivystė […]

Nikola Tesla – tai žmogus, kuris iš esmės sukūrė dvidešimtąjį amžių. Jo dėka šiandieną turime elektros energiją, ko dėka išsivystė žmonijos pramonė, tapo įmanomi kompiuteriai ir daugelis kitų įrenginių.

1. Nikola Tesla gimė žaibuojant.

Nikola Tesla žaibai
Nikola Tesla (Serb. Никола Тесла), gimė 1856 m. iš liepos 9 dienos į liepos 10 dieną, Serbijoje (tuo metu Austrijos Imperija). Jo gimimo metu per audrą stipriai žaibavo. Gimus jam, jį priėmę žmonės sakė, kad tai bus tamsos vaikas, bet mama nepasidavė tokiems pasakymams ir atsakė: „Ne, jis bus šviesos vaikas“.

2. Nikola Tesla teigė, kad niekada miegojo ilgiau nei dvi valandas per dieną.

Nikola Tesla ir žaibai

Image source: lynncinnamon.com

Tiems, kurie manote, jog puikiai išsimiegoti reikia 8 valandų, pažiūrėkite į Nikola pavyzdį, jis miegodavo tik 2 valandas per dieną. Taip jis darė, nes negalėdavo miegoti kai tiek daug minčių kirba galvoje, kai tiek daug reikia padaryti. Jis galėjo tęsti darbą nemiegodamas net 84 valandas.

3. Nikola Tesla kiekvieną dieną gėrė viskį. Jis manė, jog gerdamas viskį gyvens iki 150 metų.

Nikola Tesla viskis

Image source: tumblr

Jis teigė – viskis, tai gyvenimo tonikas ir padės jam ilgai gyventi. Viskį nustojo gerti dėl draudimo per Pirmąjį pasaulinį karą. O vėliau gėrė tik pieną ir vandenį.

4. Nikola Tesla niekada nevedė ir nebuvo įsimylėjęs, nepaisant to, jog buvo jį beprotiškai įsimylėjusių moterų.

Jo teigimu meilė, vedybos ir seksas trukdytų jam moksliškai mąstyti.

5. Jis turėjo galimybę įsivaizduoti tris dimensijas.

Nikola Tesla vaizduotė

Image source: imgur

Tesla turėjo fotografinę atmintį. Tai panaudodavo įsiminti knygoms, vaizdams ir žurnalams. Jis taip pat sugebėjo užsiimti vizualizavimais trijose dimensijose ir kontroliavo baisius košmarus, kuriuos patyrė būdamas vaiku. Galima sakyti – Dievo dovana!

Puslapiai: 1 2 3

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>