Įvairenybės, Pasaulis

Kinas suimtas už tai, kad norėjo išgąsdinti merginos vaginoje gyvenančius vaiduoklius

Kinijoje gyvenantis Huangas Jianjunas buvo suimtas už bandymą įtikinti merginą, kad iš jos vaginos reikia pašalinti ten įsikūrusius vaiduoklius. Juos […]

Kinijoje gyvenantis Huangas Jianjunas buvo suimtas už bandymą įtikinti merginą, kad iš jos vaginos reikia pašalinti ten įsikūrusius vaiduoklius. Juos neva galima sugauti tik sekso metu, praneša huffingtonpost.com.

Į „vaiduoklių medžiotoju“ pasivadinusį vaikiną kinė kreipėsi, nes norėjo suvilioti savo viršininką, kurį ji buvo įsimylėjusi. Tuomet H.Jianjunas ir sugalvojo įtikinti merginą, kad jai reikėtų atlikti seksualinio egzorcizmo seansą, kurį įvykdyti gali tik jis.

Kaip praneša portalas TNT, „vaiduoklių medžiotojo“ auka tapusi kinė pasakojo, kad H.Jianjunas pasikvietė ją į viešbučio kambarį ir liepė visiškai nusirengti, kad jis galėtų ją išsamiai apžiūrėti ir nustatyti, ar jos kūne nėra šmėklų.

Apžiūrą užbaigęs išradingasis kinas sugalvojo istoriją, kad merginos vaginoje knibždėte knibžda vaiduokliai, dėl kurių jos viršininkas jos ir negali įsimylėti. O tuos vaiduoklius, kaip kinas bandė įtikinti merginą, galima išvaryti tik kartu permiegojus.

Tai išgirdusi vargšė mergina iškvietė policiją. Į viešbutį atvykę pareigūnai sumanųjį kiną iš karto sulaikė. Policijai pateikus kaltinimus, Huangas Jianjunas teisinosi, kad tiesiog bandė pajuokauti, o merginos išprievartauti jis net nebūtų galėjęs, kadangi serga diabetu. O dėl šios ligos jis negali patirti erekcijos.

www.15min.lt

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>