Įvairenybės, Pasaulis

Galerija Viešbutis Šiaurės Korėjoje

Aukštas piramidės formos pastatas stūkso Šiaurės Korėjos sostinėje. Tai greičiausiai vienas populiariausių ir žinomiausių pavyzdžių, kai statybos žlunga. Šis pastatas […]

Aukštas piramidės formos pastatas stūkso Šiaurės Korėjos sostinėje. Tai greičiausiai vienas populiariausių ir žinomiausių pavyzdžių, kai statybos žlunga. Šis pastatas turėjo būti nominuotas kaip aukščiausias pasaulio viešbutis, bet dabar, tai didžiausias apleistas pastatas.

„Hotel Doom“

„Hotel Doom“

330 metrų struktūra, kurią projektavo Baikdoosan architektai ir inžinieriai, papuolė į laikraščių antraštes 1987 metais. Pastatą buvo planuojama atidaryti po dvejų metų. Tačiau atidarymas buvo atidėtas iki 1992 m, bet tuomet žlugo Sovietų Sąjunga, kuri buvo sąjungininkė ir užnugaris, o tai lėmė visišką statybos darbų sustabdymą. Taigi, perspektyvusis dangoraižis virto objektu primenančiu problemišką šalies istoriją.

Liūdnai pagarsėjęs 105 aukštų Ryugyong viešbutis, taip pat žinomas kaip „Hotel Doom“, gali tikėtis renovacijos, kadangi Egipto kompanija „Orascom“ nutarė prikelti projektą.

Orascom 2012 m. birželio mėnesį paskelbė viziją, kuria patvirtino, jog užbaigtas pastatas apims 360 000 kvadratinių metrų plotą, įskaitant butus ir biurus kartu su viešbučio paslaugas. Pastatą buvo tikimasi užbaigti iki 2016 m. pabaigos. Taip pat skelbiama, jog „Orascom“ planuoja imti 15 milijonų dolerių paskolą, kuri bus išmokėta, kai viešbutis pradės savo veiklą.

105 aukštų pastatas šiuo metu neturi nei elektros, nei nuotekų sistemų, pagal dabartinius skaičiavimus reiktų 2 milijardų dolerių, jog būtų galima užbaigti darbus.

Ryugyong‘o viešbutį sudaro trys sparnai, kiekvienas 100 metrų ilgio, 18 metrų pločio, o stogo šlaitai leidžiasi 75 laipsnių kampu. Pastato viršūnė yra nupjauto kūgio 40 metrų pločio. Ją sudarys 8 stacionarūs ir 6 besisukantys aukštai. Skirtingi šaltiniai teigia, kad viešbutis turės nuo 3000 iki 7665 svečių kambarių.

Žemiau pateikiame nuotraukų galeriją ir vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas pastatas slapta kamera, kadangi viduje filmuoti ir fotografuoti yra draudžiama ir laukia griežtos bausmės.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>