Gamta, Gyvūnai

Neįtikėtini didžiausi sutvėrimai

Gamta dažnai nenuspėjama ir puikiai sugeba nustebinti. Joje pavyksta atrasti tokių neįprastai nuostabių ir tuo pačių gasdinančių sutvėrimų, kuriuos atradus […]

Gamta dažnai nenuspėjama ir puikiai sugeba nustebinti. Joje pavyksta atrasti tokių neįprastai nuostabių ir tuo pačių gasdinančių sutvėrimų, kuriuos atradus sunku patikėti jų egzistavimu. Šiame straipsnyje pateiksime 10 įdomių gamtos sutvėrimų.

1. Pasaulyje sunkiausias vabzdys sveria 3 kartus daugiau nei pelė ir ėda morkas.

Gigantiška veta

Iliustracijos šaltinis: dailymail.co.uk

Didžiųjų vetų atmainos Deinacrida heteracantha vabzdys – didžiausias vabzdys pasaulyje, randamas Naujoje Zelandijoje. Šis vabzdys buvo atrastas mokslininko Mark Moffet. Jis sveria apie 71 g. ir turi 7 colių sparnus. Yra sunkesnis nei žvirblis ir tris kartus sunkesnis už pelę. Leidžiant jums įsivaizduoti galime pasakyti, kad didžioji veta gali ėsti morkas žmonėms iš rankų.

2. Didžiausias pasaulyje asilas vardu Romulas.

Romulus didžiausias asilas

Iliustracijos šaltinis: imgur.com

Asilas vardu Romulas yra pats didžiausias asilas pasaulyje, jo ūgis siekia net 174 cm, o svoris 590 Kg.

3. Blosom – didžiausia karvė pasaulyje.

Blosom didžiausia karvė pasaulyje

Iliustracijos šaltinis: dailymail.co.uk

Holšteinų veislės karvė vardu Blosom Gineso rekordų knygoje yra paskelbta didžiausia karve pasaulyje. Jos ūgis yra 193 centimetrai, o svoris apie 905 kg. Palyginimui, šios veisles karvės dažniausiai sveria apie 542 – 633 kg.

Puslapiai: 1 2 3

1 komentaras

  1. Lira

    Vau. nezinojau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>