Gamta, Gyvūnai

Neįtikėtini didžiausi sutvėrimai

4. Didžiausias pasaulyje triušis. Susipažinkite su 1 metro ir 40 centimetrų ūgio triušiu vardu Darius iš Vorčesterio, Anglijoje. Jo svoris […]

4. Didžiausias pasaulyje triušis.

Darius Blosom didžiausia triušis pasaulyje

Iliustracijos šaltinis: imgur.com

Susipažinkite su 1 metro ir 40 centimetrų ūgio triušiu vardu Darius iš Vorčesterio, Anglijoje. Jo svoris yra net 22 kg. Darius oficialiai laikomas didžiausiu pasaulyje triušiu. Nors šis rekordas greitu laiku gali būti atimtas iš jo, kadangi jo sūnus Džefas, šiuo metu yra maždaug 1 metro ir 13 centimetrų ūgio. Abu šie triušiai suvartoja daugiau nei 2000 morkų ir 700 obuolių per metus, kurie šeimininkų pinigines paplonina apie 5000 svarų per metus.

5. Didžiausias pasaulyje šuo.

George Darius Blosom didžiausia šuo pasaulyje

Iliustracijos šaltinis: imgur.com

Dogas vardu George’as yra didžiausias šuo, kuris kada nors gyveno: jis yra 2,17 metrų ilgio. George net dvejus metus išlaikė aukščiausio šuns rekordą pasaulyje. Jis miegodavo karališkoje lovoje bei buvo rodomas per Oprah Winfrey šou. Be viso to jis turėjo daugybę įvairiausių privilegijų.

Jei tai reiškia šunišką gyvenimą, mes manome, kad tai yra labai daug! George’as, mirė 2013 metais.

6. Tai Herkulis, didžiausias kačių giminės atstovas pasaulyje

Liūtigris

Iliustracijos šaltinis: imgur.com

Jis Gyvena Myrtle Beach Safari, Pietų Karolinoje. Herkulis yra 332 centimetrų ilgio ir 124 centimetrų aukščio ties pečiais.

Jis yra liūtigris. Tai – liūto ir tigro palikuonis. Jie negali egzistuoti laukinėje gamtoje, todėl yra auginami ir prižiūrimi žmonių. Liūtigris gali būti kelis kartus didesnis nei jo tėvai ir sverti šimtą kartų daugiau nei naminiai katinai.

Iš liūtų paveldėjo karčius (pas patinus), nors ir jie ir trumpesni, bei panašesnį liūtams riaumojimą. Iš tigrų paveldėjo dryžuotą kailį, turi tigrams būdingą pomėgį – mėgsta maudynes vandenyje, gali bėgti iki 80 km/val greičiu.

7. Didžiausi nariuotakojai žemėje

Kokosinis krabas

Iliustracijos šaltinis: imgur.com

Nuotraukoje kokosinio krabo rūšis, kuri išauga iki 1 metro skermens. Jie pakankamai stiprūs, kad atidarytų kokosus ir mistų žiurkėmis. Be to, jie gali laipioti medžiais bei vikriai ir nepastebimai dingti. Kokosiniai krabai gyvena mažose salose atogrąžų Indijos ir Ramiajame vandenynuose. Gyvena 50 metų ar daugiau. Nors jų vardas kilo iš tendencijos valgyti kokosus, kokosinių krabų mityba yra įvairi, kuri apima net mitimą mažesniais krabais.

Puslapiai: 1 2 3

1 komentaras

  1. Lira

    Vau. nezinojau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>