Gamta, Gyvūnai

Neįtikėtini didžiausi sutvėrimai

8. Didžiausias kada nors sugautas krokodilas. Tai 6 metrų ir 51 centimetro ilgio krokodilas, kuris gali būti didžiausias kada nors […]

8. Didžiausias kada nors sugautas krokodilas.

Didžiausias krokodilas

Iliustracijos šaltinis: nationalgeographic.com

Tai 6 metrų ir 51 centimetro ilgio krokodilas, kuris gali būti didžiausias kada nors sugautas krokodilas. Jis svėrė apie 1075 kg. Šis sūriavandenis krokodilas pavadintas Lolongu, po trijų savaičių medžioklės buvo sugautas Filipinuose. Manoma kad iki tol jis yra užpuolęs keletą žmonių ir dar du nužudęs.

9. Didysis paukštėda – didžiausias pasaulyje žinomas voras

Voras paukštėda

Iliustracijos šaltinis: earthrangers.com

Pablo San Martin surengtos ekspedicijos metu į Venesuela, 1965m. buvo atrastas voras. Jo kojų ilgis buvo 27 centimetrai. Ši rūšis gyvena atogrąžų miškų Surinamo, Gajana ir Prancūzijos Gvianos pakrantėse. Taip pat jie buvo pastebėti  Venesueloje ir Brazilijoje.

10. Didžiausia žuvis pasaulyje – vandeninis saulešeris

Saulešeris

Iliustracijos šaltinis: wikipedia.org

Šios rūšies žuvis gali užaugti iki 4 metrų ilgio ir 3 metrų aukščio bei gali sverti beveik 2262  kilogramų. Tai pati didžiausia pasaulyje žuvis turinti visus kaulus. Ji gyvena vidutinio klimato bei tropiniuose vandenyse visame pasaulyje.

Puslapiai: 1 2 3

1 komentaras

  1. Lira

    Vau. nezinojau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>