Pasaulis

Namas – iš EURŲ

Bedarbis airių dailininkas Frenkas Baklis pasistatė namą iš utilizuotų eurų banknotų. Kaip skelbiama, bendras eurų kiekis sunaudotas statyboms sudaro 1,4 […]

Bedarbis airių dailininkas Frenkas Baklis pasistatė namą iš utilizuotų eurų banknotų. Kaip skelbiama, bendras eurų kiekis sunaudotas statyboms sudaro 1,4 milijardo eurų.

Dailininkas teigia, kad norėjo sukurti paminklą „beprotybei“, kuri apėmė Airiją prisijungus prie euro zonos ir įvedus eurą. Namas pastatytas Bublino verslo centre, kuris augo per statybų bumą ir nuo to laiko stovi tuščias. „Tai mus apėmusios beprotybės atspindys. Žmonės investavo milijardus į pastatus, kurie dabar yra beverčiai. Aš norėjau sukurti ką nors vertinga iš nieko“, – sakė dailininkas apie savo kūrinį.

Kaip statybines medžiagas naudojo blokus iš supresuotų, pašalintų iš apyvartos euro banknotų, sienas ir duris papuošė paveikslais sukurtais iš smulkių euro banknotų gabalėlių ir penkių centų monetų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>