Mokslas, Verslas

NASA sumokės 15000 dolerių už gulėjimą lovoje

Mėgstate laiką leisti lovoje žiūrint mėgstamus filmus ar serialus, o gal žaidžiant žaidimus? O dar už tai gauti 5000 dolerių […]

Mėgstate laiką leisti lovoje žiūrint mėgstamus filmus ar serialus, o gal žaidžiant žaidimus? O dar už tai gauti 5000 dolerių (13 000 Lt) mėnesinį atlygį? Tuomet šis NASA pasiūlymas kaip tik Jums!

Tyrimai

Viso šio tyrimo tikslas yra ištirti nulinės gravitacijos poveikį žmogaus organizmui kelionių kosmose metu. Tyrimai truks 87 dienas ir bus vykdomi Džonsono kosmoso centre Hiustone, Teksase. Tai puikus būdas prisidėti prie NASA darbo ir papildyti savo banko sąskaitą net 39 000 litų. O darbas atrodo nėra sunkus, leisti laiką lovoje ir leisti mokslininkams atlikti periodiškai testus.

Informacija iš NASA puslapio:

„Pradžioje (pirmos 15 dienų) tyrinėjimų, dalyviams bus leista laisvai judėti lovos ribose, ilsėtis ir daryti normalius dalykus. Bus kartais atliekami tam tikri testai, kad nustatyti normalią kaulų, raumenų, širdies ir kraujotakos sistemos, smegenų ir nervų sistemos ir vestibuliarinės (vidinis ausies balansas) sistemos būklę. Taip pat imuniteto būklę ir jo galimybę kovoti su infekcijomis.

Po pirmų 11-15 dienų periodo, dalyviai praleis 60 dienų gulėdami lovoje, (išskyrus ribotus laikus specifiniams testams) su šiek tiek pakrypusiu kūnu žemyn (galva žemyn, kojos į viršų). Kiekvieną diena jie turės būti pabudę 16 valandų, o kai šviesa bus išjungta miegoti (8 valandos). Poilsio metu taip pat bus atliekamas numatytas skaičius testų nustatyti pokyčius kaulų, raumenų ir t.t. būsenoje.“

Paskutinės 14 dienų yra atsistatymo periodas, kurio metu prasidės procesai kuriais bus stengiamasi atgauti raumenų būseną ir prisitaikyti prie normalaus gyvenimo.

Ką teks daryti?

Kai tik pradėsite 60 dienų poilsio lovoje dalį, jūsų veikla žinoma bus šiek tiek apribota. Kiekvienas dalyvis turės televiziją, kompiuterį ir vaizdo žaidimų konsolę. Taip pat bus galima skaityti ar leisti laiką NASAsu lankytojais. Mokslininkai pataria, jog tyrimai prasidėtų su kokiu nors tikslu, jog laikas praleistas lovoje būtų produktyvus. Mokytis užsienio kalbos, nugalėti žaidime Pac-Man ar ką kitą.

Visas maistas ir dieta bus subalansuota, jog išlaikytumėte savo turimą svorį. Jei 3 mėnesiai televizijos žiūrėjimo ir žurnalų skaitymo Jūsų dar nesugundė, pridėkite į sąrašą ir tai, jog nereiks gaminti maisto.

Reikalavimai

Aišku, jei Jūs ketinate būti vienas iš dalyvių, Jūs turite turėti gerą sveikatą. Paraiškoje pabrėžiama, kad ieškoma dalyvių kurie būtų vidutinio astronautų amžiaus ir sveikatos.

Jūs turite būti nerūkantis ir išlaikyti Karinių oro pajėgų medicininį patikrinimą.

Paraiškos pildymas

Pagrindinė paraiška gali būti užpildyta internete ir yra lengva. Anketoje reikalingi Jūsų kontaktiniai duomenys ir tam tikri duomenys iš sveikatos istorijos. Paraišką galite užpildyti čia.

Taigi, kaip manote, ar galite išgulėti lovoje 60 dienų? :)

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>