Nepaaiškinami faktai

Incidentai, kurie privers tikėti „KARMA“

5. Moteris laimėjusi 1.5 mln. dolerių loterijoje, juos turėjo atiduoti buvusiam vyrui Žmona nuslėpė nuo savo vyro loterijos laimėjimą. Kad […]

5. Moteris laimėjusi 1.5 mln. dolerių loterijoje, juos turėjo atiduoti buvusiam vyrui

Žmona nuslėpė nuo savo vyro loterijos laimėjimą. Kad vyras nesužinotų apie laimėjimą, ji naudojo savo tėvų adresą bendravimui su loterijos organizatoriais, taip pat su jais konsultavosi kaip nuslėpti laimėjimą. Praėjus 30 dienų po laimėjimo ji išsiskyrė su juo, o apie laimėtą sumą taip ir nepranešė. Tada jau buvęs vyras sužinojęs apie įvykį, padavė ją į teismą, o teismas patenkino prašymą ir priteisė laimėjimą jam.

Denise Rossi

alexnoudelman.com

6. Pelė padegė namus

Žmonės radę ir sugavę pelę savo namuose, įmetė ją į degančią lapų krūvą lauke. Bet visa tai atsisuko prieš juos, deganti pelė įbėgo atgal į namus ir viską padegė, laimei žmonės nenukentėjo. Vietos ugniagesiai sakė, jog dar niekada neteko susidurti su panašiu incidentu.

Pelė padegė namus

7. Vagį nutrenkė autobusas

Vagis bandė atimti mobilųjį telefoną iš merginos. Atėmęs telefoną, jis bandė sprukti, bet jo nelaimei čia pasirodė autobusas, kuris jį partrenkė. Nukentėjusioji, padėjo į nelaimę patekusiam vagišiui išsilaisvinti iš po autobuso, taip pat atgavo savo mobilųjį telefoną.

8. Jūreiviui diagnozuotas stemplės vėžys

Kaip aiškėja, jūreivis išpylė daugybę toksinių tirpiklių į žemę, taip prisidėdamas prie vandens užteršimo Jungtinėse Amerikos valstijose. Sulaukus 58 metų, jam buvo diagnozuotas stemplės vėžys. Jis teigė, jog tai buvo lyg bausmė už tai ką padarė.

Jūreivis

news.yahoo.com

Puslapiai: 1 2

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>